Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz zgłosić wniosek o szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak

Czytaj więcej...

Biznes charytatywnie

admin 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Biznes dla sektora non profit”. W ramach naszego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę wylosować nieodpłatne treningi biznesowe – jako swoisty prezent w zamian za świadczoną przez ich firmę dobroczynność. Na razie treningi rozlosowano wśród ośmiu spółek – co miesiąc losowana będzie jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Nagrodzony pracodawca ma prawo wybrać miejsce ralizacji kursu, optymalną dla siebie datę, a co najważniejsze - temat warsztatu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od kompetencji interpersonalnych, przez kreatywność i innowacyjność albo szkolenia dla sprzedawców, po finanse menedżerskie.

Dotąd z oferowanego wsparcia skorzystali: Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A., VENTO CONSULTING Paweł Schmidt, Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A., Kaszubski Uniwersytet Ludowy.

Wspierane akcje: Europejskie kobiety w kwiecie wieku, Nie jest za późno-aktywni na rynku pracy, 45+ Dojrzałe Kadry, Inwestycja w siebie drogą do sukcesu zawodowego, Doskonalenie sprawności w obcojęzycznej komunikacji urzędowej i biznesowej z wykorzystaniem nowoczesnych form kształecenia.

Treningi dla beneficjentów w naszym programie przygotowujemy w ośrodkach szkoleniowych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Niebieski Bór w Karłowicach i Okragły Dom w Nysie.

Naszym partnerem w tej akcji jest firma badawcza Szkoła Zarządzania z Wrocławia. To najlepsza firma w tematyce symulacji edukacyjnych, spotkań integracyjnych i niektórych szkoleń rozwoju osobistego. Wspólnie proponujemy wszystkim zainteresowanym poniższe rozwiązania:

- Profesjonalne gry planszowe z dziedziny kierowania projektami, zarządzania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, kierowania procesami produkcyjnymi oraz sprzedaży i polityki handlowej

- Zespolowe wyjazdy integracyjny o mocno edukacyjnym zabarwieniu – fabuły wspierające umiejętności pracy w zespole, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Warsztaty rozwojowe z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, zarządzanie zespołem, motywowanie, asertywność, oraz problematyka sprzedażowa

Jako partner tej instytucji gwarantujemy preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 15% dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo chętnie zrealizujemy na życzenie program doradczo coachingowi o charakterze follow up po szkoleniu.


Tagi: