Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz zgłosić wniosek o szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak

Czytaj więcej...

Jak pracuję

admin 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, przy jakich duża ilość właścicieli firm robi niezliczone błędy. Traktowanie z lekceważeniem pracowników czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko część przewinień, które spotyka się bardzo często w małych i dużych firmach.


Jeśli panujące w firmie stosunki między pracodawcą a załogą do najlepszych nie należą, to chętnie zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W swojej pracy przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Na pewno bardzo w pracy pomaga mi zdobyte doświadczenie. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy technik negocjacyjnych.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę się w pełni realizować podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z dużą ilością prywatnych firm, ale też z jednostkami  administracyjnymi i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć pracami wdrożeniowymi dotyczącymi mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to między innymi ochrona informacji o wszelkich sprawach, dyskrecja i zaufanie mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Zajmuję się między innymi realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także optymalizuję całość procesów kadrowych. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: