Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz zgłosić wniosek o szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak

Czytaj więcej...

Kursy magisterskie – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

admin 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje kursy i programy standaryzacyjne dla studentów migrujących do Ameryki lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na honorowaną przez władze uczelniane aplikacje do tamtejszej jednostki pomaturalnej. W ostatnim roku organizowaliśmy m.in. tu wymienione seminaria: 

Opis kursów nr J71/UK:

Programy Energia / Energia koncentrują się na jednym lub kilku aspektach energii i energii w transporcie i pracy. Zawartość kursu może obejmować różne źródła energii i ich wykorzystanie w społeczeństwie (na przykład cechy, dostępność, konwersja, przechowywanie, wpływ na środowisko i aspekty społeczno-ekonomiczne różnych źródeł energii); zasady zaangażowane w różne sposoby przekazywania energii, takie jak energia elektryczna / elektronika, hydraulika, pneumatyka, przenoszenie ciepła oraz energia wiatru / jądra / energia słoneczna; oraz przekazywanie i sterowanie mocą za pomocą urządzeń mechanicznych lub elektrycznych, takich jak silniki i silniki.

Opis kursów nr O49/USA:

Programy z zakresu produkcji rolniczej i obróbki i doświadczenia w miejscu pracy zapewniają studentom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z produkcją rolną i przetwarzaniem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr N84/USA:

Studia niezależne od biznesu i marketingu, często prowadzone z instruktorami lub profesjonalistami jako mentorami, umożliwiają studentom zapoznanie się z interesującymi zagadnieniami związanymi z biznesem lub marketingiem. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr I53/UK:

Publiczne, opiekuńcze i rządowe niezależne Programy, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z tematami związanymi z publiczną, ochronną i rządową służbą. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr G68/USA:

Dystrybucja - kompleksowe Warsztaty skutecznie zapewniają młodzieży podstawowych kompetencji i umiejętności związanych z bezpieczną i wydajną dostawą towarów na różne rynki. Treści merytoryczne zazwyczaj obejmują porównywalne zalety różnych form transportu, sieci dystrybucyjnych, procesów śledzenia dużych przesyłek materiałów, transportu towarów w bezpieczny i bezpieczny sposób oraz pakowania.

Charakterystyka kursów nr F64/UK:

Szkolenia te obejmują konkretne tematy związane z zawodami obejmującymi konserwację i naprawy pojazdów z silnikami wysokoprężnymi, takimi jak autobusy i ciężarówki. Temat (lub kilka ściśle powiązanych tematów) dotyczących mechaniki wysokoprężnej jest szczegółowo omówiony w tego typu kursie.Tagi: